NASZE CENTRUM

Centrum Językowe SCOLA to przełom na rynku edukacji obcojęzycznej w Twoim mieście.

Stawiamy na dynamiczny oraz prężny rozwój Twoich kompetencji językowych. Naszą pasją jest nauczanie, a największą satysfakcję sprawia nam świadomość, że możemy pomóc Tobie w nauce wybranego przez Ciebie języka.

Dzisiaj każdy z nas podejmuje naukę języków obcych, które są naszym oknem na świat. To dzięki nim poszerzamy nasze horyzonty, uczymy się poznawać naszych sąsiadów, podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe oraz dbamy o nasz wewnętrzny rozwój. Kto z nas nie chciałby swobodnie podróżować po świecie oraz zapewnić sobie lepszą pozycje na rynku pracy? Tutaj niezbędna jest znajomość języków obcych.

 

Nauka języków obcych kojarzy ci się ze żmudną pracą i powtarzaniem tych samych schematów?

My to zmienimy! Uczestnicząc w naszych kursach spojrzysz na język obcy oraz na jego naukę z innej perspektywy. U nas zajęcia językowe to swego rodzaju przygodą, która przynosi jednocześnie zamierzone efekty. Dokładamy wszelkich starań aby zajęcia prowadzone były w sposób ciekawy, komunikatywny oraz przystępny dla każdego.

Centrum Językowe Scola to gwarancja podniesienia twoich kompetencji językowych

Centrum Językowe Scola specjalizuje się w dwóch zakresach:

Prowadzenie kursów językowych

Tłumaczenia

Naszym kursantom oferujemy naukę języka:

Z
angielskiego
Z
niemieckiego
Z
hiszpańskiego
Z
włoskiego
Z
francuskiego
Z
rosyjskiego
Z
słowackiego
Z
a także naukę języka polskiego dla każdego, kto mówi jednym z powyższych języków i chciałby zacząć mówić po polsku

Prowadzimy kursy dla:

Z
dla dzieci w wieku szkolnym
Z
dla młodzieży
Z
dla maturzystów
Z
dla dorosłych
Z
dla firm (w tym język branżowy)
Jeśli potrzebujesz tłumaczenia pisemnego, pomożemy Ci w tym.
Prowadzisz rozmowy z partnerami biznesowymi, podczas rozpraw sądowych, czy potrzebujesz przeprowadzić rozmowę telefoniczną w języku obcym.
Jesteśmy nowoczesnym centrum edukacji językowej. Naszym głównym celem jest wspieranie kursantów w procesie nauki nowego języka obcego oraz rozwój kompetencji językowych w oparciu o nowoczesne metody dydaktyczne. Centrum Językowe SCOLA zmienia postrzeganie nauki i komunikacji w języku obcym i otwiera okno na świat dla każdego, niezależnie od zdolności językowych i dotychczas zdobytej wiedzy w zakresie słownictwa czy gramatyki.

Poznaj Centrum Językowe SCOLA

Znajomość języków obcych od dawna jest istotna w procesie poszukiwania nowego miejsca pracy czy starania się o awans. Umiejętność swobodnej rozmowy w języku obcym jest więc niezbędna, jeśli planujesz rozwój swojej kariery zawodowej i pragniesz stale zwiększać swoje kompetencje na rynku pracy. Centrum Językowe SCOLA w Nowym Sączu pomoże Ci spełnić marzenie o nauce języka obcego i pomoże przełamać się w codziennej komunikacji z obcokrajowcami.
Chcemy, aby nauka języka obcego była dla Ciebie przygodą. Centrum Językowe SCOLA wspiera w skutecznej nauce języków obcych i zapewnia ciekawe zajęcia, które umożliwiają szybsze przyswajanie nowego słownictwa i zwrotów. Prowadzimy kursy językowe jak również pomagamy w tłumaczeniu tekstów w języku obcym. Wśród dostępnych języków do nauki od podstaw możesz wybrać ten, który będzie najbardziej przydatny w Twojej pracy zawodowej lub ten, którego nauka od dawna była Twoim celem.

Skuteczna nauka języków obcych to Centrum Językowe SCOLA

Centrum Językowe SCOLA w Nowym Sączu oferuje naukę języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego, słowackiego, a także języka polskiego dla obcokrajowców. Nasza doświadczona kadra gwarantuje efektywną naukę, której efekty będą widoczne już po kilku lekcjach. Podczas prowadzonych zajęć poświęcamy szczególną uwagę na rozwijanie umiejętności swobodnej komunikacji w języku obcym, aby rozmowa z obcokrajowcem nie budziła obaw i była niezwykłym doświadczeniem dla obu rozmówców.
Kursy językowe w Nowym Sączu są przygotowane tak, aby jak najlepiej odpowiadały Twoim potrzebom. Prowadzimy kursy zarówno dla dzieci w wieku szkolnym oraz młodzieży i maturzystów jak i kursy dla dorosłych. Współpracujemy również ze środowiskiem biznesowym i tworzymy kursy językowe dla firm, które poza przydatnym słownictwem zawierają również zagadnienia i słownictwo odpowiednie dla danej branży. Dzięki temu nauka języka obcego przynosi widoczne rezultaty i sprawia, że cały zespół nabywa cenne kompetencje w ramach jednego kursu.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych kursów językowych. Centrum Językowe SCOLA to idealne miejsce, by spełnić Twoje marzenie o swobodnej komunikacji w języku obcym.

This will close in 20 seconds