TŁUMACZENIA

Centrum Językowe Scola oferuje tłumaczenia z/na języki:

Z
angielski
Z
niemiecki
Z
włoski
Z
rosyjski
Z
hiszpański
Z
słowacki
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że znalezienie profesjonalnego i niedrogiego biura tłumaczeń nie jest zadaniem łatwym. Jakość tłumaczenia może mieć kluczowe znaczenia we współpracy biznesowej, czy sukcesie firmy na rynku międzynarodowym. Od rzetelnego tłumaczenia CV i listu motywacyjnego może zależeć Twoja kariera. Dlatego usługi naszego Centrum SCOLA z siedzibą w Nowym Sączu nie ograniczają się wyłącznie do kursów językowych. Oferujemy również wysokiej jakości tłumaczenia pisemne online dla klientów biznesowych i indywidualnych.

Tłumaczenie dokumentów online

Nie musisz przychodzić do naszej placówki z dokumentami. Po prostu prześlij nam kolorowy skan, czytelne zdjęcie lub plik (tekstowy, PDF) do wyceny drogą elektroniczną, a my zajmiemy się resztą. Wycena kosztu realizacji tłumaczenia jest w 100% bezpłatna. Możliwość zlecenia tłumaczenia online to nie tylko wygoda, ale i krótszy czas realizacji zamówienia. Zleć nam tłumaczenie dokumentów firmowych, marketingowych, przetargowych, cenników, ofert handlowych, zapytań ofertowych, korespondencji biznesowej, umów biznesowych, kontraktów, treści na stronę internetową. Bez obaw możesz nam powierzyć tłumaczenie dokumentów pojazdu sprowadzonego spoza kraju, aktu urodzenia, ślubu, zgonu, świadectwa pracy, dyplomów, certyfikatów, pism procesowych, orzeczeń lekarskich. Współpracujący z nami tłumacze przysięgli chętnie podejmą się zadania. Realizujemy tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i uwierzytelnione (przysięgłe) nie tylko w zakresie popularnych języków jak angielski, niemiecki, rosyjski. Przyjmujemy zlecenia tłumaczeń z i na język hiszpański, francuski, włoski, czy słowacki.

Tłumaczenia w Nowym Sączu

Poszukujesz biura tłumaczeń w Nowym Sączu lub województwie małopolskim? Działając online, przyjmujemy zapytania i dokumenty do wyceny od klientów z terenu całej Polski. Przekonaj się, jak łatwe i szybkie może być zlecenie tłumaczenia bez wychodzenia z firmy lub nie ruszając się z fotela. Nie korzystaj z darmowego translatora. Powierz tłumaczenie w ręce profesjonalnych tłumaczy. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi, a nie przypadkowymi tłumaczami. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twoje dokumenty zachowają najwyższą jakość przekładu. Gwarantujemy rzetelność, rozsądne ceny, jak i krótkie terminy realizacji. Gotowy przekład otrzymasz na skrzynkę mailową lub drogą pocztową. Klienci lokalni mogą odebrać gotowe tłumaczenie w naszej siedzibie. Nie trać czasu i nie szukaj dłużej. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Bezpłatna wycena tłumaczenia

Zapewniamy darmową wycenę oraz szybkie wykonanie usługi. Chcąc zaoszczędzić czas naszych klientów stworzyliśmy możliwość przesyłania testów do tłumaczenia drogą elektroniczną, bądź faksem.

This will close in 20 seconds