Centrum języka angielskiego Scola

Naszym kursantom oferujemy następujące kursy:

Z
kurs standardowy - dla osób początkujących,
Z
kurs dla dzieci,
Z
kurs dla gimnazjalistów,
Z
kurs dla młodzieży,
Z
kurs przygotowujący do matury,
Z
kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminów państwowych ( FCE, CAE, TELC),
Z
kurs dla pracowników firm (także w siedzibie danej firmy),
Z
nauka języka angielskiego w biznesie
Z
szybki kurs dla osób wyjeżdzających za granicę.
Jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym TELC (The European Language Certificates)
Zapewniamy kompleksowe przygotowanie do tego egzaminu oraz zapewniamy możliwość jego zdawania w naszej siedzibie, bądź w każdym dowolnym dla naszych kursantów miejscu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów jesteśmy w stanie przeprowadzić taki egzamin np. dla pracowników firm w siedzibie danej firmy.

WYPEŁNIJ TEST

Kurs daje 4 zdolności językowe

i
czytanie
v
mówienie
l
pisanie
w
rozumienie ze słuchu

INFORMACJE O KURSACH

f

10 POZIOMÓW ZAAWANSOWANIA

DOŚWIADCZONA KADRA

MAŁE GRUPY: 3-5 OSÓB, 6-12 OSÓB

w

UROZMAICONE METODY NAUCZANIA

WYSOKA EFEKTYWNOŚĆ

Każdy z kursantów otrzymuje w cenie kursu materiały dydaktyczne niezbędne do nauki języka angielskiego.

W obecnych czasach znajomość języka angielskiego to konieczność. Na świecie językiem angielskim posługuje się aż 400 milionów ludzi. Coraz większa liczba firm w Polsce to środowiska międzynarodowe, gdzie wymagana jest przynajmniej średniozaawansowana znajomość angielskiego. To niezbędne minimum, które już na starcie daje przewagę w procesie rekrutacji. Biegłe posługiwanie się językiem angielskim otwiera drzwi do studiów poza krajem, jak i lukratywnej kariery w Polsce, czy zagranicą. Posługując się językiem angielskim w mowie i piśmie, świat będzie stał przed Tobą lub Twoim dzieckiem otworem.

Kurs języka angielskiego w Nowym Sączu

Wybierając nasze Centrum Językowe SCOLA masz gwarancję pełnego profesjonalizmu. Nasza szkoła językowa zatrudnia wyłącznie najlepszych lektorów, których cechuje doświadczenie, pasja do nauczania i umiejętność indywidualnego podejścia do każdego kursanta. W pełni zdajemy sobie sprawę, jak trudne mogą być początki nauki, oswojenie gramatyki, czy zrozumienie danych partii materiału. U nas zyskujesz dodatkowe i bezpłatne konsultacje z lektorem. Nie ograniczamy się do jednego testu końcowego. Podczas kursu dbamy o regularne sprawdzanie wiedzy, co motywuje uczestników do nauki. Na życzenie możemy zorganizować biznesowy kurs języka angielskiego w Nowym Sączu w siedzibie Twojej firmy.

Nauka języka angielskiego w Nowym Sączu

Opanowanie języka obcego wymaga czasu, samozaparcia i motywacji. Dlatego warto rozpoczynać naukę języków obcych od najmłodszych lat. Decydując się na kurs w naszym centrum, masz możliwość wyboru wielkości grupy. Jeżeli bardziej komfortowo czujesz się w małej grupie ludzi, możesz zapisać się na kurs liczący od 4 do 6 osób. Jeżeli lubisz kontakt z innymi, zapraszamy na kurs angielskiego w grupie od 7 do 12 uczestników. Organizujemy profesjonalne kursy języka angielskiego na każdym poziomie: od A0 na C2 skończywszy. Poziom językowy kursu zależy od wyniku testu wstępnego, który jest podstawą zakwalifikowania do odpowiedniej grupy. Nauka odbywa się możliwie najlepszymi i atrakcyjnymi dla uczestników metodami. Dlatego korzystamy nie tylko z tablic interaktywnych. Podczas zajęć zaprosimy Cię do naszego laboratorium językowego, w którym uczestnicy ćwiczą wymowę, uczą się rozumienia ze słuchu, oswajają się z konwersacją w języku obcym.
Skontaktuj się z nami drogą elektroniczną, telefonicznie lub przyjdź do siedziby naszego Centrum Językowego SCOLA w Nowym Sączu. Aktualnie przeprowadzane zapisy do grup językowych znajdziesz również na naszej stronie głównej.

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń