Centrum języka rosyjskiego Scola

Naszym kursantom oferujemy następujące kursy:

Z
kurs standardowy - dla osób początkujących,
Z
kurs dla dzieci,
Z
kurs dla gimnazjalistów,
Z
kurs dla młodzieży,
Z
kurs przygotowujący do matury,
Z
kurs języka rosyjskiego przygotowujący do egzaminów państwowych,
Z
kurs dla pracowników firm (także w siedzibie danej firmy),
Z
nauka języka rosyjskiego w biznesie
Z
szybki kurs dla osób wyjeżdzających za granicę.
Jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym TELC (The European Language Certificates)
Zapewniamy kompleksowe przygotowanie do tego egzaminu oraz zapewniamy możliwość jego zdawania w naszej siedzibie, bądź w każdym dowolnym dla naszych kursantów miejscu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów jesteśmy w stanie przeprowadzić taki egzamin np. dla pracowników firm w siedzibie danej firmy.

WYPEŁNIJ TEST

Kurs daje 4 zdolności językowe

i
czytanie
v
mówienie
l
pisanie
w
rozumienie ze słuchu

INFORMACJE O KURSACH

f

4 POZIOMY ZAAWANSOWANIA

DOŚWIADCZONA KADRA

MAŁE GRUPY: 3-5 OSÓB, 6-12 OSÓB

w

UROZMAICONE METODY NAUCZANIA

WYSOKA EFEKTYWNOŚĆ

Każdy z kursantów otrzymuje w cenie kursu materiały dydaktyczne niezbędne do nauki języka rosyjskiego.

Nauka języków obcych i sprawne posługiwanie się nimi stanowi w dzisiejszych czasach niezbędną podstawę do znalezienia dobrze płatnej pracy, realizacji własnych marzeń i zwiedzania świata. Język angielski stał się już standardem, a pracodawcy poszukują osób dysponujących dobrą znajomością innych języków. Wiele firm współpracuje z partnerami zagranicznymi, w związku z tym potrzebują osoby kontaktowej. Z roku na rok coraz cenniejszym staje się umiejętność płynnego posługiwania się językiem rosyjskim. Przyjrzyjmy się mu z bliska!.

Nauka języka rosyjskiego

Nauka języka rosyjskiego, tak jak każdego innego języka obcego wymaga zaangażowania i regularności. Najlepszą metodą nauki jest metoda komunikatywna. Jej głównym celem jest wypracowanie praktycznej umiejętności komunikacji w języku. Do nauki wykorzystuje się autentyczne materiały dotyczące kultury Rosji. Najważniejsze jest przełamanie lęku i bariery językowej do porozumienia się . Przy wykorzystaniu takiej metody nauka rosyjskiego będzie efektywna i przyjemna.

Nauka języka rosyjskiego w Nowym Sączu

Nasza szkoła językowa oferuje kursy standardowe dla osób początkujących, kursy dla dzieci i młodzieży, przygotowujące do zdania egzaminu maturalnego i innych egzaminów państwowych, kursy dla pracowników firm również w siedziby ich pracy, specjalistyczny kurs nauki języka rosyjskiego w biznesie, jak również szybki kurs dla osób którym zależy na czasie gdyż w najbliższym okresie wyjeżdżają za granicę. Taka oferta sprosta indywidualnym preferencjom i upodobaniom każdego klienta.

Jakość

Nauka rosyjskiego w Nowy Sączu będzie czystą przyjemnością i praktyczną, życiową lekcją, która prędzej czy później bardzo się przyda. Nasza kadra to profesjonaliści, którzy zdobywali swoje umiejętności w prestiżowych uczelniach. To także praktycy, którzy biegle posługują się językiem rosyjskim.

Indywidualne podejście

Do każdego kursanta uczącego się języka rosyjskiego podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowany do jego poziomu i posiadanych umiejętności. Głównym celem w nauce rosyjskiego jest przełamanie bariery językowej. To najtrudniejsze zadanie do wykonania. Reszta jest kwestią chęci, zaangażowanie i regularności. Nauka języka rosyjskiego w Nowym Sączu może odbywać się na zajęciach grupowych lub indywidualnych. Wybór sposobu zależy od Twoich potrzeb. Obydwa sposoby gwarantują równie efektywną naukę i szybki rozwój.
Umiejętność posługiwania się językiem rosyjskim w dzisiejszych czasach jest wysoko ceniona. Warto zainwestować w siebie i zdobyć kwalifikacje płynnego posługiwania się językiem w mowie i piśmie. Inwestycja zwróci się z nawiązką.

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń