Centrum języka słowackiego Scola

Naszym kursantom oferujemy następujące kursy:

Z
kurs standardowy - dla osób początkujących,
Z
kurs dla dzieci,
Z
kurs dla gimnazjalistów,
Z
kurs dla młodzieży,
Z
kurs przygotowujący do matury,
Z
kurs języka słowackiego przygotowujący do egzaminów państwowych,
Z
kurs dla pracowników firm (także w siedzibie danej firmy),
Z
nauka języka słowackiego w biznesie
Z
szybki kurs dla osób wyjeżdzających za granicę.
Jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym TELC (The European Language Certificates)
Zapewniamy kompleksowe przygotowanie do tego egzaminu oraz zapewniamy możliwość jego zdawania w naszej siedzibie, bądź w każdym dowolnym dla naszych kursantów miejscu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów jesteśmy w stanie przeprowadzić taki egzamin np. dla pracowników firm w siedzibie danej firmy.

WYPEŁNIJ TEST

Kurs daje 4 zdolności językowe

i
czytanie
v
mówienie
l
pisanie
w
rozumienie ze słuchu

INFORMACJE O KURSACH

f

4 POZIOMY ZAAWANSOWANIA

DOŚWIADCZONA KADRA

MAŁE GRUPY: 3-5 OSÓB, 6-12 OSÓB

w

UROZMAICONE METODY NAUCZANIA

WYSOKA EFEKTYWNOŚĆ

Każdy z kursantów otrzymuje w cenie kursu materiały dydaktyczne niezbędne do nauki języka francuskiego.

Niezapomniana przygoda z językiem słowackim

Rozpocznij już dziś swoją niesamowitą przygodę z językiem słowackim. Masz już dość standardowej nauki języka angielskiego czy niemieckiego? Wyróżnij się z tłumu władający biegle językiem słowackim! To idealny wybór, by podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i stać się unikatem na rynku pracy. Rozwińmy temat, poznajmy szczegóły nauki. Ciekawi? Zaczynamy!

Kurs języka słowackiego

Nie znasz ani jednego słowa w języku słowackim? A może kiedyś już się uczyłeś i chciałbyś rozwinąć swoją wiedzę ? W naszej ofercie odnajdziesz zarówno kursy do nauki podstawowej jak i zaawansowanej. Poziom zaawansowania jest dobierany indywidualnie do Twoich umiejętności po uprzednim wypełnieniu specjalistycznego testu. Na kursach tworzone są małe grupy osób 3-5, 6-12, dzięki czemu nauka jest bardziej efektywna.

Rodzaje kursów języka słowackiego w Nowym Sączu

Oferujemy naukę języka słowackiego dla dzieci, młodzieży a także dla osób dorosłych. Zróżnicowanie osób ze względu na wiek pomaga w doborze odpowiednich, najbardziej efektywnych metod nauki. Poza tym, rówieśnicy czy osoby w zbliżonych przedziałach wiekowych lepiej czują się w swoim towarzystwie. Osoby młodsze mogłyby zawstydzać starsze i odwrotnie.
Poza tym, kurs języka słowackiego w Nowym Sączu podzielony jest tematycznie. Wyróżnić można kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego, egzaminów państwowych, dla pracowników firm, do celów biznesowych, czy też dla osób potrzebujących poznać podstawy w krótkim czasie ze względu na nieodległy wyjazd za granicę.

Nauka słowackiego

Ucząc się z nami języka słowackiego będziesz mógł współpracować z wysoko wyszkoloną kadrą, która zapewnia doskonały poziom nauczania. Nauka słowackiego w Nowym Sączu zapewni Ci doskonałe przygotowanie do posługiwania się językiem słowackim zarówno w mowie jak i piśmie. Do nauki języka stosowane są różnorodne metody, których zadaniem jest jak najbardziej efektywna nauka i przyswajanie wiedzy. Należy wziąć pod uwagę, że część z nas jest wzrokowcami a część słuchowcami. Niektórzy lepiej zapamiętują informacje widząc a inni słysząc. Stąd kluczowy jest odpowiedni dobór metody nauczania.

Zalety znajomości języka słowackiego

Język polski i język słowacki mają wiele wspólnego. Znając język słowacki bez problemu dogadasz się w Czechach, Węgrzech, północnej Serbii, a także północnej Rumunii. Nauka słowackiego to same korzyści!.
Co więcej, znając język słowacki stajesz się niezwykle atrakcyjnym kandydatem dla wielu pracodawców. Obecnie na rynku panuje spory deficyt na osoby znające ten język. Dzięki znajomości słowackiego znacznie zwiększasz swoje szanse na bardzo wysokie zarobki.
Nie zwlekaj, rozpocznij naukę słowackiego w Nowym Sączu już dziś!

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń