Centrum języka hiszpańskiego Scola

Naszym kursantom oferujemy następujące kursy:

Z
kurs standardowy - dla osób początkujących,
Z
kurs dla dzieci,
Z
kurs dla gimnazjalistów,
Z
kurs dla młodzieży,
Z
kurs przygotowujący do matury,
Z
kurs języka hiszpańskiego przygotowujący do egzaminów państwowych,
Z
kurs dla pracowników firm (także w siedzibie danej firmy),
Z
nauka języka hiszpańskiego w biznesie
Z
szybki kurs dla osób wyjeżdzających za granicę.
Jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym TELC (The European Language Certificates)
Zapewniamy kompleksowe przygotowanie do tego egzaminu oraz zapewniamy możliwość jego zdawania w naszej siedzibie, bądź w każdym dowolnym dla naszych kursantów miejscu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów jesteśmy w stanie przeprowadzić taki egzamin np. dla pracowników firm w siedzibie danej firmy.

WYPEŁNIJ TEST

Kurs daje 4 zdolności językowe

i
czytanie
v
mówienie
l
pisanie
w
rozumienie ze słuchu

INFORMACJE O KURSACH

f

5 POZIOMÓW ZAAWANSOWANIA

DOŚWIADCZONA KADRA

MAŁE GRUPY: 3-5 OSÓB, 6-12 OSÓB

w

UROZMAICONE METODY NAUCZANIA

WYSOKA EFEKTYWNOŚĆ

Każdy z kursantów otrzymuje w cenie kursu materiały dydaktyczne niezbędne do nauki języka hiszpańskiego.

Język hiszpański to jeden z najpopularniejszych języków na świecie. Wiele osób docenia jego wyjątkowe brzmienie i chce się nauczyć skutecznie nim posługiwać. Niestety niewielu wie, gdzie znaleźć dobrego nauczyciela lub solidny kurs językowy. Właśnie tutaj warto zwrócić uwagę na Centrum Języka Hiszpańskiego SCOLA, które oferuje jakościowe szkolenia języka hiszpańskiego dla różnych grup docelowych w Nowym Sączu.

Nauka hiszpańskiego w Nowym Sączu

Centrum Językowe SCOLA posiada zróżnicowaną ofertę kursów języka hiszpańskiego w Nowym Sączu. Wszystkie są prowadzone przez profesjonalnych, doświadczonych nauczycieli, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą z kursantami i skutecznie motywują ich do poszerzania swoich horyzontów. W ofercie SCOLA znajdują się szkolenia językowe przeznaczone m.in. dla przedsiębiorców i pracowników firm, osób przystępujących do egzaminów państwowych, podróżników czy pasjonatów, którzy chcą nauczyć się języka hiszpańskiego od samych podstaw. Nauka hiszpańskiego może być łatwa i bardzo przyjemna, wystarczy znaleźć do niej odpowiednie miejsce. W SCOLA zajęcia są prowadzone na pięciu różnych poziomach zaawansowania w niewielkich grupach — maksymalnie 12-osobowych. Dodatkowo każdy kursant otrzymuje materiały dydaktyczne w ramach ceny kursu.

Kursy języka hiszpańskiego dla osób w każdym wieku

Nauka hiszpańskiego w Centrum Językowym SCOLA została w pełni dostosowana do osób w różnym wieku. W ten sposób powstał m.in. kurs przeznaczony dla dzieci prowadzony w atrakcyjny dla nich osób. W ofercie znajdują się także kursy języka hiszpańskiego dla młodzieży, osób przygotowujących się do matury, jak i dla dorosłych. Każde szkolenie ma na celu przekazanie kursantom wiedzy na temat języka hiszpańskiego i nauki go w praktyce. Po ukończeniu kursu języka hiszpańskiego w Nowym Sączu kursanci zyskują szerokie kompetencje językowe. Metody stosowane przez SCOLA charakteryzuje wysoka efektywność. Szczególny nacisk kładzie się na komunikatywność, czyli zdolność porozumiewania się z innymi w języku obcym.

Nauka hiszpańskiego w różnej formie

W Centrum Językowym SCOLA nie ma jednej prawidłowej metody nauki. Zajęcia są urozmaicone i łączą w sobie wiele różnych sposób na naukę języka hiszpańskiego. Sale szkoleniowe są wyposażone w nowoczesny sprzęt, m.in. tablice interaktywne, które umożliwiają kursantom wzięcie aktywnego udziału w zajęciach w niecodziennej formie. SCOLA posiada także dobrze przygotowane laboratoria językowe, które pozwalają kursantom na pracę indywidualną, konwersacje w parach, jak i naukę grupową.

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń