Kursy w naszym centrum

Chcąc zapewnić jak najlepsze efekty w nauce, przygotowaliśmy testy sprawdzające stopień znajomości języka obcego. Wynik uzyskany po napisaniu testu kwalifikuje do odpowiedniej grupy z właściwym poziomem zaawansowania. Staramy się tworzyć grupy językowe tak, aby wszyscy uczestnicy posiadali podobną znajomość języka obcego. Dlatego też nie tworzymy dużych grup, gdyż kierujemy się przede wszystkim komfortem i zadowoleniem naszych kursantów.

Gwarantujemy

Z
Dodatkowe konsultacje z lektorem prowadzącym kurs:
W razie jakichkolwiek wątpliwości i niejasności wynikających z omówionego na kursie materiału nasi kursanci mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji z lektorem w celu wyjaśnienia materiału. Podobną możliwość stwarzamy osobom, które z przyczyn niezależnych od nich nie mogły wziąć udziału w pojedynczych zajęciach.
Z
Konwersacje:
Nasze zajęcia kładą duży nacisk na konwersacje oraz interakcje pomiędzy kursantami oraz lektorem. Wzbogacając nasze kursy o ciekawe pomoce naukowe jak np. specjalne laboratorium językowe, każdy z naszych kursantów przełamie ewentualne bariery konwersacyjne i nauczy się w sposób swobodny korzystać ze swojej wiedzy i stosować ją w praktyce.
Z
Regularne monitorowanie postępów w nauce:
Nasi kursanci regularnie informowani są o wszelkich postępach, jakie uczynili w nauce języka. Taki monitoring ma na celu przekazanie naszym kursantom ewentualnych sugestii odnośnie tego, nad czym należy szczególnie popracować. Dodatkowo przeprowadzamy wśród kursantów regularne testy sprawdzające, co motywuje do systematycznej nauki języka.
Z
Odpowiednia wielkość grup:
Chcąc stworzyć warunki przyjazne dla każdego z naszych kursantów proponujemy zajęcia w grupach 4-6 osobowych, bądź w grupach 7-12 osobowych. Dzięki temu każdy kursant ma możliwość wyboru mniejszej, bądź większej grupy w zależności od indywidualnych preferencji.
Z
Materiały dydaktyczne:
Rzetelnie wybieramy wszelkie materiały dydaktyczne dla naszych kursantów proponując pomoce naukowe wzbogacone o materiały audio-wizualne. Dodatkowym atutem jest zastosowanie materiałów multimedialnych przy wykorzystaniu tablic interaktywnych. Dzięki temu kursanci poznają nie tylko język, ale i wszelkie aspekty codziennego życia, kultury oraz realia kraju, w którym używany jest dany język.
Z
Kursy online
Nauczanie online jest niezwykle wygodną formą nauki, a uzyskiwane przez słuchaczy efekty są takie same jak umiejętności zdobywane przy tradycyjnej formie nauki. Obawy może budzić fakt skuteczności kursu przy przekazywaniu wiedzy na odległość, jednak doświadczona szkoła oferująca taki sposób nauki powinna skutecznie je rozwiać. Korzyści z zaoszczędzonego na dojazdy czasu i wygoda zdobywania wiedzy we własnym fotelu powinny przekonać osoby, które nie są pewne tego czy to dobry pomysł.

Zalety nauki online

Przy zabieganym trybie życia i licznych obowiązkach, które trzeba z sobą pogodzić wygospodarowanie chociażby godziny raz w tygodniu może się wydawać wyzwaniem nie do zrealizowania. Oprócz czasu, który spędza się bezpośrednio w szkole językowej konieczne jest też oświecenie go na dojazdy. W takich przypadkach nauka języków obcych online jest idealnym rozwiązaniem. Często w nauczaniu zdalnym szkoły językowe oferują szerszy wybór grup i godzin, więc bez problemu można dopasować termin do naszych innych obowiązków. W takiej formie można skorzystać zarówno z grupowego kursu, jak i zajęć indywidualnych. Wykorzystanie nowoczesnych platform daje szereg możliwości jak udostępnianie dodatkowych materiałów, czy przeprowadzanie testów, co uatrakcyjnia zajęcia i zwiększa efektywność nauki.
Nie bez znaczenia pozostaje też kwestia ochrony swojego zdrowia. W czasach pandemii, przy co rusz zmieniających się przepisach warto wybrać kurs języków obcych, którego forma będzie niezależna od dynamicznej sytuacji. Zdobycie nowych umiejętności może być szczególnie poszukiwane i zwiększyć szansę na rynku pracy. Także w momentach, gdy więcej czasu spędzamy w domu warto spożytkować go na dokształcanie. Inwestycja w siebie, jest zawsze jedną z najbardziej opłacalnych, które można zrobić.

Czy nauka online jest skuteczna?

Nie od dziś wiadomo, że za sukcesem w nauce języków obcych stoi przede wszystkim regularność kontaktu z językiem. Nie ma więc obaw, że wybór kursu online będzie stanowiło przeszkodę w zdobyciu umiejętności. Dogodny czas nauki oraz odbywanie jej w domowym zaciszu mogą stać się dodatkową mobilizacją. Zarówno przy kursach grupowych, jak i lekcjach indywidualnych poświęca się dużo czasu na konwersację, więc ćwiczona jest umiejętność, która przysparza najwięcej kłopotów. Takie środowisko może też ośmielić osoby, które zazwyczaj mają problem żeby odezwać się na forum. Postępy słuchaczy są regularnie monitorowane przez lektorów, którzy informują o postępach i udzielają wskazówek. Warto zatem zdecydować się naukę z wykorzystaniem najnowszych technologii.

This will close in 20 seconds