Centrum języka francuskiego Scola

Naszym kursantom oferujemy następujące kursy:

Z
kurs standardowy - dla osób początkujących,
Z
kurs dla dzieci,
Z
kurs dla gimnazjalistów,
Z
kurs dla młodzieży,
Z
kurs przygotowujący do matury,
Z
kurs języka francuskiego przygotowujący do egzaminów państwowych,
Z
kurs dla pracowników firm (także w siedzibie danej firmy),
Z
nauka języka francuskiego w biznesie
Z
szybki kurs dla osób wyjeżdzających za granicę.
Jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym TELC (The European Language Certificates)
Zapewniamy kompleksowe przygotowanie do tego egzaminu oraz zapewniamy możliwość jego zdawania w naszej siedzibie, bądź w każdym dowolnym dla naszych kursantów miejscu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów jesteśmy w stanie przeprowadzić taki egzamin np. dla pracowników firm w siedzibie danej firmy.

WYPEŁNIJ TEST

Kurs daje 4 zdolności językowe

i
czytanie
v
mówienie
l
pisanie
w
rozumienie ze słuchu

INFORMACJE O KURSACH

f

5 POZIOMÓW ZAAWANSOWANIA

DOŚWIADCZONA KADRA

MAŁE GRUPY: 3-5 OSÓB, 6-12 OSÓB

w

UROZMAICONE METODY NAUCZANIA

WYSOKA EFEKTYWNOŚĆ

Każdy z kursantów otrzymuje w cenie kursu materiały dydaktyczne niezbędne do nauki języka francuskiego.

Językiem francuskim posługuje się na świecie ok. 220 mln ludzi. W Polsce zna go zaledwie ok. 2% ludzi. Kiedy konkurencja na rynku pracy jest coraz większa, znajomość języka francuskiego może się stać swego rodzaju kartą przetargową. Biegłe posługiwanie się językiem francuskim to ogromna szansa na znalezienie dobrze płatnej posady lub nawiązanie współpracy biznesowej z firmami zagranicznymi.

Nauka języka francuskiego

Wbrew pozorom język francuski nie jest trudny do nauki. Wręcz przeciwnie. Można stwierdzić, że jest dosyć łatwy do opanowania niezależnie od wieku kursanta. Trzeba jedynie poświęcić trochę czasu i włożyć odrobinę wysiłku. Nasz doświadczony lektor języka francuskiego płynnie przeprowadzi Cię przez meandry gramatyki i najbardziej zawiłe niuanse językowe. Przekonaj się, że nauka języka obcego może być przyjemna. Podczas zajęć wykorzystywane są tablice interaktywne. Nasze własne laboratorium językowe dodatkowo urozmaica i wpływa na większą skuteczność przyswajania wiedzy. Skuteczna nauka francuskiego w Nowym Sączu jest na wyciągnięcie ręki.

Kurs języka francuskiego

Każda osoba, chcąca podjąć naukę w naszym centrum, jest przydzielana do odpowiedniej grupy wiekowej. Pierwszym krokiem przed rozpoczęciem kursu jest test językowy, który pozwoli zakwalifikować kursanta do odpowiedniego poziomu zaawansowania. Spośród konkurencji wyróżnia nas indywidualne podejście i nacisk na konwersację. Wybierając kurs języka francuskiego w naszej szkole, zyskujesz możliwość bezpłatnych konsultacji z lektorem. Nie skupiamy się jedynie na przerabianiu kolejnych działów materiałów. Priorytetem jest dla nas rozwijanie umiejętności swobodnego posługiwania się językiem i interakcja pomiędzy kursantami. Regularne testy pozwalają nam monitorować postępy i motywują uczestników do systematycznej nauki i powtarzania materiału. Nie musisz szukać szkoły w innym mieście. Kurs języka francuskiego w Nowym Sączu czeka na Ciebie lub Twoją pociechę. Oferujemy kursy francuskiego dla osób w różnym przedziale wiekowym. Dla osób dorosłych, młodzieży szkolnej, maturzystów oferujemy naukę w wymiarze 100 godzin lekcyjnych. Dla dzieci w wieku szkolnym przeprowadzamy kursy w wymiarze 80 godzin zegarowych. Dla komfortu uczestników uruchamiamy grupy liczące od 4 do 6 osób, bądź w ilości od 7 do maksymalnie 12 uczestników.
Poszukujesz kursu języka francuskiego przygotowującego do matury lub egzaminów państwowych? Wyjeżdżasz do pracy za granicę i chcesz podszkolić język lub poznać niezbędne podstawy? Centrum Językowe SCOLA jest do Twojej dyspozycji.

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń