Centrum języka niemieckiego Scola

Naszym kursantom oferujemy następujące kursy:

Z
kurs standardowy - dla osób początkujących,
Z
kurs dla dzieci,
Z
kurs dla gimnazjalistów,
Z
kurs dla młodzieży,
Z
kurs przygotowujący do matury,
Z
kurs języka niemieckiego przygotowujący do egzaminów państwowych,
Z
kurs dla pracowników firm (także w siedzibie danej firmy),
Z
nauka języka niemieckiego w biznesie
Z
szybki kurs dla osób wyjeżdzających za granicę.
Jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym TELC (The European Language Certificates)
Zapewniamy kompleksowe przygotowanie do tego egzaminu oraz zapewniamy możliwość jego zdawania w naszej siedzibie, bądź w każdym dowolnym dla naszych kursantów miejscu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów jesteśmy w stanie przeprowadzić taki egzamin np. dla pracowników firm w siedzibie danej firmy.

WYPEŁNIJ TEST

Kurs daje 4 zdolności językowe

i
czytanie
v
mówienie
l
pisanie
w
rozumienie ze słuchu

INFORMACJE O KURSACH

f

7 POZIOMÓW ZAAWANSOWANIA

DOŚWIADCZONA KADRA

MAŁE GRUPY: 3-5 OSÓB, 6-12 OSÓB

w

UROZMAICONE METODY NAUCZANIA

WYSOKA EFEKTYWNOŚĆ

Każdy z kursantów otrzymuje w cenie kursu materiały dydaktyczne niezbędne do nauki języka niemieckiego.

Najlepszą inwestycją, która z pewnością wpłynie korzystnie na Twoje kontakty międzyludzkie, a także życie biznesowe jest poświęcanie czasu na naukę języków. Należy pamiętać, iż pieniądze, które zostały wydane na naukę nigdy nie są wydane bezużytecznie, ponieważ nie ma nic ważniejszego niż finansowanie samorozwoju. Jednak jaki język sprawi, iż poczujecie się niezwykle swobodnie, a także dogadanie się w wielu krajach nie będzie stanowiło żadnego problemu?

Dobrym wyborem jest kurs języka niemieckiego

Wielu może zastanawiać się dlaczego właśnie nauka języka niemieckiego jest tak opłacalna? Nie tylko pozwoli ona na skuteczne dogadanie się zwłaszcza w krajach europejskich, ale także sprawi, iż staniesz się niezwykle atrakcyjnym kandydatem w oczach pracodawców. Język niemiecki jest jednym z najbardziej pożądanych języków w Polsce, dlatego ludzie dobrze porozumiewający się w tym właśnie języku będą zdecydowanie znajdowali się na wygranej pozycji. Wielu Polaków nie przepada za niemieckim z racji, iż język ten często był pomijany w szkole. Służył on jako niepotrzebny przedmiot, który miał widnieć tylko i wyłącznie na świadectwie. Jednak kurs języka niemieckiego sprawi, że pokochasz ten język, a posługiwanie się nim, będzie sprawiało Ci największą przyjemność.

Jakie typy kursów są oferowane kursantom?

Można wyróżnić kilka typów kursów, dzięki czemu każdy będziecie mógł rozpocząć od poziomu na którym obecnie się znajdujecie. Pozwoli to na uniknięcie stresu związanego z mniejszą wiedzą lub spowoduje brak odczuwania frustracji z powodu powtarzania dobrze znanego Wam materiału: Można wyróżnić m.in.:

  • kurs standardowy – świetnie odnajdą się w nim osoby początkujące, które wcześniej nie miały styczności z językiem niemieckim
  • kurs języka niemieckiego dla dzieci
  • kurs dla gimnazjalistów
  • kurs dla młodzieży
  • nauka języka niemieckiego przygotowująca do matury
  • kurs języka niemieckiego przygotowujący do egzaminów państwowych
  • kurs dla pracowników firm
  • nauka języka niemieckiego w biznesie
  • szybki kurs języka niemieckiego dla osób wyjeżdżających za granicę

SCOLA – szkoła językowa stworzona z myślą o Tobie

Jeśli chcecie znaleźć szkołę językową, która dobrze nauczy Was danego języka, dobrym wyborem będzie SCOLA – nauka języka niemieckiego w Nowym Sączu. Zdecydowanie jest to miejsce, które nie tylko pozwoli Ci rozpocząć Twoją przygodę z niemieckim, ale także sprawi, że z dnia na dzień będziesz coraz pewniejszy zarówno w mowie jak i piśmie. Jeśli nadal żaden kurs języka niemieckiego w Nowym Sączu Cię nie zadowolił, SCOLA zdecydowanie spełni Twoje oczekiwania. Jako jedna z nielicznych szkół językowych, zapewnia bardzo dużą ilość kursów, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie, a także zatrudnia najlepszych nauczycieli, którzy z danym językiem mają styczność od wielu lat,

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń