Centrum języka włoskiego Scola

Naszym kursantom oferujemy następujące kursy:

Z
kurs standardowy - dla osób początkujących,
Z
kurs dla dzieci,
Z
kurs dla gimnazjalistów,
Z
kurs dla młodzieży,
Z
kurs przygotowujący do matury,
Z
kurs języka włoskiego przygotowujący do egzaminów państwowych,
Z
kurs dla pracowników firm (także w siedzibie danej firmy),
Z
nauka języka włoskiego w biznesie
Z
szybki kurs dla osób wyjeżdzających za granicę.
Jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym TELC (The European Language Certificates)
Zapewniamy kompleksowe przygotowanie do tego egzaminu oraz zapewniamy możliwość jego zdawania w naszej siedzibie, bądź w każdym dowolnym dla naszych kursantów miejscu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów jesteśmy w stanie przeprowadzić taki egzamin np. dla pracowników firm w siedzibie danej firmy.

WYPEŁNIJ TEST

Kurs daje 4 zdolności językowe

i
czytanie
v
mówienie
l
pisanie
w
rozumienie ze słuchu

INFORMACJE O KURSACH

f

5 POZIOMÓW ZAAWANSOWANIA

DOŚWIADCZONA KADRA

MAŁE GRUPY: 3-5 OSÓB, 6-12 OSÓB

w

UROZMAICONE METODY NAUCZANIA

WYSOKA EFEKTYWNOŚĆ

Każdy z kursantów otrzymuje w cenie kursu materiały dydaktyczne niezbędne do nauki języka francuskiego.

Parli Italiano? Czy mówisz po włosku? Jeśli jak najszybciej chcesz twierdząco odpowiedzieć na to pytanie – nie mogłeś lepiej trafić. Dzięki dedykowanym metodom nauczania, opanowanie nowych umiejętności językowych nie stanowi żadnych przeszkód.

Nauka włoskiego nigdy nie była prostsza!

Włoski jest pięknym, dźwięcznym językiem, którego nie tylko mile się słucha, ale również miło uczy. Nasza wykwalifikowana kadra z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom. Odpowiednio dobrane materiały pozwolą na właściwe dopasowanie poziomu do oczekiwanych efektów. Dokładamy wszelkich starań, by pozyskiwanie nowych umiejętności przebiegało w miłej atmosferze, która sprzyja szybszemu przyswajaniu wiedzy. Organizując kurs języka włoskiego przede wszystkim wsłuchujemy się w potrzeby naszych kursantów. Prowadzący zajęcia nie tylko dostosowuje odpowiednio przekazywana zakres informacji, ale także monitoruje postępy poszczególnych kursantów. Naszym celem jest ogólna satysfakcja uczestnika poparta zdobyciem, bądź poszerzeniem, nowych umiejętności. W efekcie znajduje to odzwierciedlenie w opiniach naszych absolwentów.

Nauka włoskiego w Nowym Sączu – czekamy na Ciebie!

Nasze kursy dedykowane są dla wszystkich, którzy w skuteczny sposób chcą nauczyć się włoskiego. Nie ma przy tym znaczenia, czy mieli wcześniej styczność z tym językiem czy też będzie ich to pierwsze spotkanie. Dobór do grupy jest ściśle powiązany z obecnym poziomem kursanta. Bierzemy również pod uwagę dalszą ścieżkę nauki, a tym samym przyjmujemy za cel osiągnięcie poziomu satysfakcjonującego uczestnika. Nasi prowadzący dostosowują wszelkie metody i materiały szkoleniowe bezpośrednio do grupy. Liczy się dla nas indywidualne podejście do każdego z kursantów, dlatego odpowiadamy na ich potrzeby. Jesteśmy dostępni dla każdego z uczestników. Nie zostawiamy nikogo bez pomocy czy rozwiązania niejasnych kwestii.
Kurs języka włoskiego w Nowym Sączu daje pełną możliwość poszerzenia kompetencji językowych. Preferując bardzo elastyczne podejście, zawsze poszukujemy najbardziej optymalnych rozwiązań. Tym samym w naszej szerokiej ofercie nie mogło zabraknąć języka włoskiego. Stosowana metodologia, przygotowane ćwiczenia, stała opieka merytoryczna osób prowadzących kursy to tylko niektóre z naszych atutów. Dzięki nam Twój poziom języka obcego zmieni się nie do poznania. Będziesz mógł się swobodnie komunikować podczas wakacji czy spotkań biznesowych. Bez problemu nawiążesz nowe znajomości, a rozmowy towarzyskie nie będą dla Ciebie żadną trudnością. Skontaktuj się z nami jak najszybciej!

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń